Nejdůležitější Environ produkty pro péči o pleť v segmentu Essential Care jsou založeny na vlastním Vitamin STEP-UP SYSTEMTM systému společnosti Environ.Byl vytvořen s cílem pomoci pokožce cítit se lépe zvýšením hladiny vitaminu A a dalších složek tak, aby se pokožka mohla znovuzrodit a vypadat zdravě a krásně po celý život.

Jak Step-Up systém odstupňování funguje

Naše pokožka musí přivyknout aplikaci dodatečných vitamínů, zejména vitaminu A, který je nezbytný pro její zdraví a zářivý a mladistvý vzhled. Hydratační řada Environ v segmentu Essential Skin Care obsahuje množství produktů s odstupňovaným množstvím vitaminu A a dalších vitamínů a antioxidantů.

  • Po předčištění, vyčištění a tonizaci pomocí produktů Environ začněte s hydratačním přípravkem obsahujícím nejnižší množství vitaminu A a dalších přísad. Aplikujte 2 nebo 3 nádobky, dokud pokožka zcela nepřivykne nízké hladině vitaminu A a dalších přísad.
  • Poté přejděte na přípravek pro druhou úroveň hydratace s následujícím nejvyšším množstvím vitaminu A a dalších složek. Použijte znovu 2 až 3 nádoby tak, aby si pokožka zvykla na množství účinných složek, následně můžete přejít na třetí úroveň Step-Up.
  • Pokračujte v tomto procesu, dokud nedosáhnete nejvyšší úrovně Vitamin STEP-UP SYSTEMTM systému s nejvyšším množstvím vitaminu A a dalších živin nezbytných pro zdravou pokožku.
  • Na této strhující cestě si všimnete, že vaše pokožka se postupně stává hladší, mladší a zářivější. Jakmile dosáhnete nejvyšší úrovně, měla by vaše pokožka vypadat a cítit se nejlépe.
  • Udržujte ji pokračováním režimu Environ péče o pleť. Pokud s péčí polevíte, budete ji jednoduše muset restartovat na nižší úrovni. Pokud jste přestali déle než rok, doporučujeme začít znovu na nejnižší úrovni.

    Začněte pomalu, s přípravky s nízkou hladinou vitaminu A z Environ Vitamin STEP-UP SYSTEMTM systému, a než přejdete z jedné úrovně na vyšší úroveň, poraďte se s vaším profesionálem v péči o pleť.