Dr. Des Fernanades, zakladatel a vědecký ředitel Environu, říká: "Stárnutí pokožky je přímým důsledkem nedostatku vitamínu A způsobeného sluncem. Odstraňte tento nedostatek a vaše pleť bude zářivější."

Vše, co definuje zdravě vypadající a krásnou pokožku, je přímým důsledkem působení vitaminu A. Je jedinou známou molekulou, která pomáhá udržovat pokožku zdravou a přináší výhody proti stárnutí.

Deficit vitaminu A může vést k abnormalitám pokožky jako jsou nepravidelnosti pigmentace, poškození sluncem, stárnutí a rakovina kůže. Nejběžnějším problémem v péči o pleť u mužů i žen je její poškození sluncem, přičemž dlouhodobé účinky slunečního záření jsou hrozivé. Abychom pomohli v boji proti tomuto sluncem způsobenému nedostatku vitaminu A, musíme vitamin A každý den v našich buňkách doplňovat, a aby byl tento proces účinný, musíme pomoci obnovit účinky receptorů vitaminu A v pokožce.

Dr. Des Fernandes věděl, že vitamin A je pro život nepostradatelný, a proto se stal základním kamenem ve filozofii péče o pleť Environ. Musí být každý den obměňován, aby pokožka vypadala zdravěji a odolněji; a to vedlo k vytvoření prvního „Vitamin STEP-UP SYSTEMTM“ systému na světě.

Vitamin-A je jediný vědecky potvrzený element, který udržuje pokožku zdravou a bojuje proti příznakům stárnutí. Bylo prokázáno, že dostatek vitaminu A:


  • podporuje efektivitu přirozeného zvlhčujícího faktoru pokožky a dodává jí zářivý lesk
  • zesiluje účinnost vnější vrstvy pokožky, aby vypadala pevně
  • stimuluje produkci přírodních proteinů pro zdravě vypadající pokožku
  • podporuje účinky imunitního systému pokožky a pomáhá předcházet vzniku vyrážek
  • pomáhá snižovat pravděpodobnost vzniku potenciální rakoviny kůže a poskytuje vám větší klid

S těmito pěti úžasnými výhodami a díky špičkovému systému Vitamin STEP-UP SYSTEMTM společnosti Environ může být pokožka znovuzrozena a bude vypadat zdravě a krásně po celý život.