Menu
Nákupní košík

KOSMETICKÝ SALÓN V CENTRU BRNA

Služby

Kosmetická ošetření

ANTI AGING VITA 60 min (Omlazujcí vitamínové ošetření)

Ošetření koncentrovanou C-PEEL maskou naplněnou vitamínem C, která se připravuje až před samotnou aplikací, aby byla zajištěna její čerstvost a optimální účinnost. Je prokázáno, že udržuje pleť zdravou, s rovnoměrným tónem a strukturou, protože vitamín C je nezbytný pro optimální fungování pokožky. Vynikající volba pro sluncem poškozené, pigmentované a zralé pleti.

ESSENTIAL COMFORT CALM 60 min, ESSENTIAL COMFORT CALM PREMIUM 90MIN (Uklidňující ošetření)

Ideální ošetření pro citlivou, podrážděnou pokožku. Silná kombinace ingrediencí, které zanechávají pokožku uklidněnou, zdravou a zářící.

ESSENTIAL MOISTURE BOOST 90 min (Hydratační ošetření)

Toto intenzivní ošetření, které je dokonalým prostředkem pro suchou a nevýraznou dehydrovanou pokožku, pleť do hloubky hydratuje a zároveň vypíná a zpevňuje. Prostřednictvím kyseliny hyaluronové, která dokáže zadržet vodu v množství odpovídajícím až tisícinásobku její vlastní hmotnosti, pomáhá redukovat jemné vrásky způsobené dehydratací, díky čemuž je pokožka zvlhčená a zářící.

ESSENTIAL RADIANCE REVEAL 60 min, ESSENTIAL RADIANCE REVEAL PREMIUM 90 min (Rozjasňující ošetření)

Cílené řešení pro sluncem poškozenou nebo pigmentovanou pokožku. Posílení pokožky vhodnou kombinací ingrediencí vede k zářivě vypadající pleti. Jemný COOL PEEL s kyselinou mléčnou pomáhá snižovat známky předčasného stárnutí, jemných vrásek a nerovnoměrně tónované pleti v důsledku jejího nadměrného vystavení slunci.

DEPP CLEANSING COOL PEEL 60 min, DEEP CLEANSING COOL PEEL PREMIUM 90 min (Hloubkové čištění)

Environ metoda klasického hloubkového čištění obličeje. Tato jedinečná metoda hloubkového čištění pokožky jemně odstraňuje povrch pokožky, je účinná při čištění a pomáhá kontrolovat vzhled přetížené pokožky náchylné k poškození. Tento jemný peeling pomáhá dosáhnout viditelných vylepšení a zanechává pokožku zářivě zdravou a svěží.


Přístrojová ošetření


DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

navrací pleti zdravý a svěží vzhled. Pracuje na principu neinvazivního, jemného, mechanického obrušování nejsvrchnější vrstvy kůže, pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky.

OXYS KYSLÍKOVÉ OSTŘENÍ

Podstatou ošetření je aplikace vysoce koncentrovaného kyslíku v kombinaci s účinnými séry přímo na pokožku pomocí vzduchové „pistolky“. Právě kyslík umožní průnik aktivního séra do hlubších vrstev pokožky a tím maximalizuje účinky aktivních látek.