Menu
Nákupní košík

KOSMETICKÝ SALÓN V CENTRU BRNA

Služby

Kosmetická ošetření

ANTI AGING VITA 60 min (Omlazujcí vitamínové ošetření)

Ošetření koncentrovanou C-PEEL maskou naplněnou vitamínem C, která se připravuje až před samotnou aplikací, aby byla zajištěna její čerstvost a optimální účinnost. Je prokázáno, že udržuje pleť zdravou, s rovnoměrným tónem a strukturou, protože vitamín C je nezbytný pro optimální fungování pokožky. Vynikající volba pro sluncem poškozené, pigmentované a zralé pleti.

ESSENTIAL COMFORT CALM 60 min, ESSENTIAL COMFORT CALM PREMIUM 90MIN (Uklidňující ošetření)

Ideální ošetření pro citlivou, podrážděnou pokožku. Silná kombinace ingrediencí, které zanechávají pokožku uklidněnou, zdravou a zářící.

ESSENTIAL MOISTURE BOOST 90 min (Hydratační ošetření)

Toto intenzivní ošetření, které je dokonalým prostředkem pro suchou a nevýraznou dehydrovanou pokožku, pleť do hloubky hydratuje a zároveň vypíná a zpevňuje. Prostřednictvím kyseliny hyaluronové, která dokáže zadržet vodu v množství odpovídajícím až tisícinásobku její vlastní hmotnosti, pomáhá redukovat jemné vrásky způsobené dehydratací, díky čemuž je pokožka zvlhčená a zářící.

ESSENTIAL RADIANCE REVEAL 60 min, ESSENTIAL RADIANCE REVEAL PREMIUM 90 min (Rozjasňující ošetření)

Cílené řešení pro sluncem poškozenou nebo pigmentovanou pokožku. Posílení pokožky vhodnou kombinací ingrediencí vede k zářivě vypadající pleti. Jemný COOL PEEL s kyselinou mléčnou pomáhá snižovat známky předčasného stárnutí, jemných vrásek a nerovnoměrně tónované pleti v důsledku jejího nadměrného vystavení slunci.

DEPP CLEANSING COOL PEEL 60 min, DEEP CLEANSING COOL PEEL PREMIUM 90 min (Hloubkové čištění)

Environ metoda klasického hloubkového čištění obličeje. Tato jedinečná metoda hloubkového čištění pokožky jemně odstraňuje povrch pokožky, je účinná při čištění a pomáhá kontrolovat vzhled přetížené pokožky náchylné k poškození. Tento jemný peeling pomáhá dosáhnout viditelných vylepšení a zanechává pokožku zářivě zdravou a svěží.

OLIGO SKIN PROTECT - PREVENCE STÁRNUTÍ 1:30h DETOXIFIKACE, VYVÁŽENÍ

Toto ošetření obličeje je dokonalou antioxidační obranou, okamžitě hydratuje a vyvažuje a zvyšuje okysličování kožních buněk. Díky exkluzivní řadě obličejových produktů Oligo zajišťuje vyspělá receptura kombinující dynamické přísady, jako jsou řasy a chlorella, čistou pokožku, která je důkladně chráněna před městským prostředím.

SOOTHING SKIN SAVIOUR - ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ POKOŽKY, 1:30H ZKLIDNĚNÍ, HYDRATACE, OBNOVENÍ PLETI

Tajemství zklidnění i té nejjemnější pokožky spočívá v dokonalém spojení minerálů a klíčových esencí. Pleť na tváři je jemným očištěním a exfoliací připravena k aplikaci luxusní masky Anne Semonin Cream. Přípravek na bázi řas a kaolinového jílu vyhlazuje a vyživuje pokožku a odhaluje dokonale zklidněnou pleť.

AGE DEFEND - OCHRANA PROTI STÁRNUTÍ, 1:30H OCHRANA PROTI STÁRNUTÍ, ZPEVNĚNÍ, POSÍLENÍ

Vzdorujte procesu stárnutí s tímto stoprocentně regenerujícím ošetřením obličeje. Známky stárnutí mizí po jemném vmasírování éterických olejů a minerálů do pokožky, jež ji zpevňují a zlepšují její pružnost. Výtažky mexické rostliny Dioscorea villosa a vitaminy A a E poskytují dokonalou obranu proti vlivům okolního prostředí a pomáhají udržovat mladistvou rozzářenost pleti až na úroveň buněk.

ULTIMATE EXPERIENCE AGE PROTECT - OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ, 45 MIN ROZJASNĚNÍ, ODSTRANĚNÍ STRESU, OSVĚŽENÍ

Vynikající ošetření obličeje speciálně určené pro citlivou oblast očí spojuje jedinečnou kombinaci konturové masky a specializované lymfatické masáže, ideální pro zmírnění známek stárnutí a odstranění napětí. Kryoterapie kostkami ledu snižuje otoky a osvěžuje oči. Závěrem úžasná aplikace zázračného očního krému doplňuje celkový zážitek z péče o oči

ULTIMATE SKIN RENEW - DOKONALÁ OBNOVA PLETI, 2HOD PEELING, OMLAZENÍ, VYHLAZENÍ

Toto medicínsky inspirované ošetření obličeje spojuje jemný peelingový účinek mikronizovaného peelingového prášku s hlubší exfoliací pomocí úžasného obnovujícího komplexu. Nedráždivá receptura vzniklá jejich spojením zmírňuje viditelné nedokonalosti na povrchu pokožky, jako například pigmentace a černé tečky, a vyhlazuje vrásky. Toto luxusní a při pravidelné aplikaci zároveň vysoce účinné ošetření pokožky je skutečně dokonalou transformací pro viditelně mladší a zářivější pleť.


Přístrojová ošetření


DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

navrací pleti zdravý a svěží vzhled. Pracuje na principu neinvazivního, jemného, mechanického obrušování nejsvrchnější vrstvy kůže, pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky.

OXYS KYSLÍKOVÉ OSTŘENÍ

Podstatou ošetření je aplikace vysoce koncentrovaného kyslíku v kombinaci s účinnými séry přímo na pokožku pomocí vzduchové „pistolky“. Právě kyslík umožní průnik aktivního séra do hlubších vrstev pokožky a tím maximalizuje účinky aktivních látek.